Ons team van experts

Dit team van bevlogen professionals vormt samen Werk&Mantelzorg. Het mooie van dit team: we zijn allemaal heel verschillend, maar samen ontwikkelen we de meest slimme strategieën, innovatieve Werk&Mantelzorg concepten, producten en diensten en bruist het van de energie. Maak kennis met ons en ervaar het zelf!

Jan Anne van Dijk

Programmamanager
06 24 71 66 13
ja.vandijk@werkenmantelzorg.nl

Margreet Woessner

Adviseur
06 45 10 84 49
m.woessner@werkenmantelzorg.nl

Ik mag met heel veel mensen samenwerken aan een goede balans voor werkende mantelzorgers. Mooi als je echt verschil kunt maken en dat mag terugkoppelen aan de organisatie. Daar krijg ik energie van!

Martijn Tillema

Adviseur
06 11 86 58 94
m.tillema@werkenmantelzorg.nl

Werk&Mantelzorg gaat over persoonlijk leiderschap, waardoor de individuele mens wordt verbonden met de werkomgeving. Mooi om zo met elkaar samen te werken!

Ingeborg Mussche

Adviseur
06 22 51 35 79
ingeborg.mussche@werkenmantelzorg.nl

Geweldig om te zien dat je door, soms op het oog, eenvoudige oplossingen echt een verschil kan maken voor werkende mantelzorgers en hun werkgevers. Dit geeft mij veel energie en maakt dit werk superleuk om te doen!

Lenette van Tienhoven

Adviseur
06 33 73 47 88
l.vantienhoven@werkenmantelzorg.nl

Mantelzorg hoort erbij. Hoe je dat naast je werk doet, is soms een uitdaging. Dat ik mag bijdragen om deze combinatie mogelijk te maken, geeft mij energie!

Nicole Walma

Communicatie en Buzz on Tour
06 28 53 68 18
n.walma@werkenmantelzorg.nl

Mooi om in zo’n enthousiast team te werken en om zoveel mensen te ontmoeten en te spreken tijdens de Werk&Mantelzorg Buzz on Tour.

Carlijn Tempelaars

Projectadviseur
06 12 08 74 04
c.tempelaars@werkenmantelzorg.nl

Samenwerken vanuit een gezamenlijke missie. Zo ontstaan volgens mij de mooiste resultaten.

Marjolein Jonker

Onderzoeker
m.jonker@werkenmantelzorg.nl

“Waardevol om middels onderzoeken in kaart te brengen hoe werkende mantelzorgers hun zorgsituatie ervaren en hoe organisaties bij kunnen dragen aan een betere balans tussen werk en mantelzorg.”

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor de nieuwsbrief!  Aanmelden